Tokay Hakkında

TOKAY Hakkında

TOKAY Lisanslı Depoculuk Danışmanlık Limited Şirketi lisanslı depoculuğun yeni yeni gelişmeye başladığı 2013 yılında alanında ilk olarak kurulmuş ve bu güne kadar lisans almış lisanslı depoculuk şirketlerinin büyük çoğunluğuna hizmet vermiştir.

Kurucumuzun Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğünde Daire Başkanı olarak yıllarca alım, muhafaza, sınıflandırma gibi konularda politika oluşturması ve depolama tesis projelerini yürütmesi ve  sektörle olumlu ilişkileri şirketimizin temelini oluşturmaktadır.

Bunların yanında Türkiye’nin ilk lisanslı depoculuk şirketi olan TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Şirketi yönetim kurulu üyeliği ve Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği yaparak lisanslı depoculuk sisteminin geliştirilmesine katkıları ve akabinde yine Türkiye’nin özel ilk lisanslı depo şirketinde Genel Müdür Yardımcısı görevini üstlenerek bir çok yerde projeleri tamamlayarak lisans alması TOKAY Danışmanlık Ltd. Şirketinin bu seviyelere gelmesinde etkili olmuştur.

Şirketimiz kurulduğu günden itibaren danışmanlık işinden ziyade Türk tarımının gelişmesinin ana unsurlarından biri olan lisanslı depoculuğun gelişmesine katkı sağlamayı ana şiar olarak edinmiştir.

Bu kapsamda lisanslı depoculuk konusunda bilgi almak isteyen yurt içi ve yurt dışından tüm kişi, şirket ve kamu kurumları objektif, şeffaf ve doğru biçimde bilgilendirilmiş ve bilgilendirilmeye devam etmektedir.

Nitekim bu amaçla kurucumuzun ana kurucularından olduğu Tarım Ürünleri Lisanslı Depo ve Yetkili Sınıflandırıcı Şirketleri Derneği (LİDAŞDER) kurulmuş olup, kurucumuz Derneğin kurulduğu 2014 tarihinden beri Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimizin ana ilkesi, yatırımcıların lisanslı depoculuk konusunda doğru karar almalarını sağlamaktır.  Bunun için yatırımcılar tüm yönleriyle lisanslı depoculuk konusunda bilgilendirilmekte, yatırım kararı alınması halinde en üst seviyede müşteri menfaatleri gözetilerek yatırım tamamlanmakta ve lisans alınmaktadır. Lisans alındıktan sonra da işletme döneminde müşterilerimizin sorunlarının çözümüne destek verilmektedir.

Şirketimiz bu güne kadar hiçbir müşterisiyle sorun yaşamadan hizmet vermiş ve vermeye devam edecektir.

Müşteri kazanmak için değil, dost kazanmak için çalışıyoruz.

TOP